אחוזות רובינשטיין - דיור מוגן יוקרתי

אנחנו מלווים בשנים האחרונות את אחוזות רובינשטיין, לקוח מוערך ומוכר בתחום דיור המוגן. יחד עם עבודה מאומצת מכל מקורות הפרסום: גוגל אנליטקס, קולבוקס, ממשק CRM ועוד, השגנו ללקוח לידים רבים ואיכותיים. לכל אחוזה הטמענו קהל ייעודי לה ויצרנו אסטרטגיית קידום אורגני וממומן בשילוב קמפיניים חכמים וממוקדים ויישום אינטגרציה מירבית בין הממשקים השונים.

נתחיל בתוצאות

icon 2

מקום ראשון בתוצאות חיפוש

לקחנו את אחוזות רובינשטיין למקומות הראשונים במגוון ביטויים המכניסים טראפיק אורגני מידי יום. התנעוה האורגנית הביאה טלפונים ולידים פוטנציאליים.

hand icon

עלייה בכמות הלידים הטלפוניים

באמצעות מערכת קולבוקס, העלנו משמעותית את כמות הלידים הטלפוניים הנכנסים לאתר. הצלחנו לנטר ולנתח את הלידים המגיעים ולהגיע לרמת איכות גבוהה.

facebook icon

שיפור של 86% בעלות ליד

הצלחנו להוריד את עלות הליד בפרסום בסושיאל ב86% דרך קמפיינים משולבי טופס בילד אין בפייסבוק והזרקת הלידים ישירות למערכות הCRM.

המטרה

להגדיל את נוכחות אחוזות רובינשטיין ברחבי המדיה הדיגיטלי ובראש בגוגל ממומן, אורגני ובפרסום ונוכחות ברשתות החברתיות כל זה על מנת הגדיל את כמות החשיפה, החיפושים, טראפיק וכמובן לידים ושיחות לאנשי המכירות של האחוזות.

מה עשינו

בתחילת התהליך איפיינו וליווינו את הקמת הCRM של החברה, בנינו חשבונות פרסום, הטמעות פיקסלים, תשתית אנליטית, מחקרי קהלים ומתחרים, התחלת פעילות SEO והקמת קמפיינים ממוקדים.

שלבי העבודה

1

מחקר ותשתית

עושים מחקרי מילים, קהלים ומתחרים ובונים תשתית מדידה מקיפה של כל פעילות האונליין

2

קריאטיב ותוכן

דואגים לעיצוב מדויק ותוכן שיגרום למתעניינים להקליק ולבצע את הפעולה הרצויה

3

מעלים ואוויר ומתחילים למדוד

מעלים מגוון שונים של מודעות וקהלים ומבצעים A/B Testing ללא הפסקה כדי למדוד ולשפר, למדוד ולשפר... בלי הפסקה

וככה זה נראה

יותר חשיפה, יותר תוצאות, יותר מכירות

רוצים גם? דברו איתנו

פרויקטים נוספים

קבל הצעת מחיר
    FEEDBACK

    Description

    Accessibility Statement

    array(0) { }