רוית אסף -בית ספר מוביל למקצועות איפור

אנחנו מלווים את רשת בתי הספר רוית אסף כבר קרוב ל8 שנים ובעזרת עבודה משותפת הצלחנו למצב את הרשת כמס' 1 בתחום ההכשרה בתחומי היופי והפיתוח. העבודה כללה איפיון ובניית CRM לקבלת הלידים מכל מקורות הפרסום, ליווי בבניית האתר ויצירת אסטרטגיית קידום אורגני וממומן ברחבי האינטרנט בשילוב קמפיינים ממוקדים וחכמים לקהלי יעד רלוונטים להגדלת כמות הלידים והזדמנויות המכירה לצוות יועצי הלימודים של הרשת.

נתחיל בתוצאות

icon 2

מקום ראשון בתוצאות חיפוש

לקחנו את אתר בית הספר למקום 1 בגוגל במגוון ביטויים רלוונטיים שמכניסים טראפיק רלוונטי לאתר מדי יום וכמובן לידים וטלפונים של מתעניינים פוטנציאליים.

hand icon

150% עלייה בכמות הלידים

באמצעות בניית תקציב חכם ותוכנית מדיה ממוקדת הצלחנו באותו התקציב להגדיל את כמות הלידים מגוגל ממומן, אורגני ופרסום בפייסבוק ואינסטגרם.

facebook icon

שיפור של 86% בעלות ליד

הצלחנו להוריד את עלות הליד בפרסום בסושיאל ב86% דרך קמפיינים משולבי טופס בילד אין בפייסבוק והזרקת הלידים ישירות למערכות הCRM.

המטרה

להגדיל את נוכחות הרשת ברחבי המדיה הדיגיטלי ובראש בגוגל ממומן, אורגני ובפרסום ונוכחות ברשתות החברתיות כל זה על מנת הגדיל את כמות החשיפה, החיפושים, טראפיק וכמובן לידים ושיחות ליועצי הלימודים.

מה עשינו

בתחילת התהליך איפיינו וליווינו את הקמת הCRM של החברה, בנינו חשבונות פרסום, הטמעות פיקסלים, תשתית אנליטית, מחקרי קהלים ומתחרים, התחלת פעילות SEO והקמת קמפיינים ממוקדים.

שלבי העבודה

1

מחקר ותשתית

עושים מחקרי מילים, קהלים ומתחרים ובונים תשתית מדידה מקיפה של כל פעילות האונליין

2

קריאטיב ותוכן

דואגים לעיצוב מדויק ותוכן שיגרום למתעניינים להקליק ולבצע את הפעולה הרצויה

3

מעלים ואוויר ומתחילים למדוד

מעלים מגוון שונים של מודעות וקהלים ומבצעים A/B Testing ללא הפסקה כדי למדוד ולשפר, למדוד ולשפר... בלי הפסקה

וככה זה נראה

יותר חשיפה, יותר תוצאות, יותר מכירות

לבנות אתר רספונסיבי עם לקדם את האתר במנוע החיפוש האורגני והממומן לראש התוצאות על מנת להגיע למקסום החשיפה גם בעזרת שיווק ברשתות חברתיות. אפשרויות להציג נכסים של מגדלי היוקרה בתל אביב וחיפה עם אפשרויות סינון מתקדמות לגולשים. לקדם את האתר במנוע החיפוש האורגני והממומן לראש התוצאות על מנת להגיע למקסום החשיפה גם בעזרת שיווק ברשתות חברתיות.

רוצים גם? דברו איתנו

קבל הצעת מחיר
    FEEDBACK

    Description

    Accessibility Statement

    array(0) { }