קידום אתרי איקומרס

 

עולם הצריכה השתנה מהותית בשנים האחרונות עם צמיחת המסחר באינטרנט (E-Commerce) ועסקים רבים מבינים כי נוכחות ברשת האינטרנט היא חובה וגם מהווה הזדמנות לפתיחת אפיקים רווחיים נוספים.

כלי השיווק העומדים לרשות העסק שלך בפרסום אונליין מגוונים מאי פעם ומציעים פוטנציאל אדיר לחשיפת המותג לקהלים חדשים ולייעול משמעותי של תהליכי המכירה. עסקים מכל הגדלים והתחומים מרחיבים פעילות ומשקיעים משאבים בדיגיטל וכך מתחרים על תודעת הצרכן בכל החזיתות.

כדי למצות את מלוא הפוטנציאל של פלטפורמת המכירות שלך ולהגיע לקהלי יעד חדשים, נדרש ליווי של אנשי מקצוע המתמחים בקידום אתרי איקומרס שיוכלו להציב אותך בצמתים הראשיים של אוטוסטרדת המידע ולהצליח למכור מוצרים דרך חנות אונליין. איך אנחנו עושים זאת? הפירוט בהמשך..

עם צוות מומחים בקידום וניהול 360 של חנות וירטואלית, היו בטוחים שביחד נשבור שיאי מכירות.

שוברים שיאי מכירות!

איך עושים מסחר אלקטרוני נכון?

מחקר קהלים ומתחרים בכלים מתקדמים

הניסיון רב השנים שלנו בעולם השיווק הדיגיטלי בכלל ובקידום Ecommerce בפרט, הפגיש אותנו עם טווח רחב של עסקים מכל תחומי התעשייה בישראל ובעולם. אנו עושים את כל המאמצים כדי לזהות את כל ההזדמנויות והאתגרים הממתינים לעסק שלך בשוק הרלוונטי ולומדים כיצד ובאילו כלים לפנות אל הלקוחות הפוטנציאליים שלך בצורה האפקטיבית ביותר.

הקמת אתרים אידיאליים לקידום E-Commerce

לא כל חנות וירטואלית תפיק עבורך בהכרח את הרווחים האופטימליים. התחרות בתחום היא אדירה והצרכן הממוצע יעבור ב-3 חנויות לפחות לפני שיבצע רכישה. כדי לחשוף אותו למותג שלך ולהניע אותו לפעולה, אנו זקוקים לפלטפורמה עם חוויית משתמש גבוהה ותהליך רכישה מהיר וידידותי שממיר גולשים ללקוחות ביעילות.

כלי שיווק דינמי עוצמתיים

רוב עסקאות האיקומרס ננטשות באמצע. כדי להחזיר את הלקוח הפוטנציאלי להשלים את הרכישה וכדי להחזיר לקוחות עבר לרכישות נוספות, אנו בונים עבורך קמפיין רימרקטינג חכם ועוצמתי בו נגדיר כלי אוטומציה ששומרים את הלקוחות במשפך השיווקי בכל עת. מהודעות מותאמות אישית המזמינות לקוחות להשלים רכישות ועד להצעת הטבות ומבצעים על מוצרים שנרכשו בעבר, הפלטפורמה שלך מלווה את המשתמש לאורך כל מסע הלקוח עד להמרות שייעדנו עבור החנות.

פרסום חכם בסושיאל

אפשרויות איסוף המידע של הרשתות החברתיות יצרו פלטפורמה מעולה לקידום ומכירת מוצרים. ניתן לסגמנט קהלים מדויקים לפי פעילות של הגולש באתר או לפנות לנשים מאזור ת"א שמתעניינות כרגע במוצר אותו מקדמים.

שילוב של טרגוטים נכון יחד עם עבודת רימרקטינג, בניית פרסונות, איסוף וניתוח דאטה  מדויק מייצרים איפקט פרסומי חזק ומאפשר לפגוש את הקהל הנכון עם המסר הנכון כדי לייצר את הפעולה שאנחנו מעוניינים שתבוצע

קידום אתרי E-Commerce אורגני

שנים של ניסיון בתחום הקידום הפרסום באינטרנט הביא אותנו למסקנה כי קידום אתרי איקומרס יעיל, יש לעשות בכל החזיתות בו זמנית, ואחת מהחזיתות החשובות היא קידום אורגני ברמה גבוהה. עם חקר מילות מפתח מקיף, מדויק ומקצועי ואסטרטגיית תוכן מוקפדת, ניצור עבורך חנות וירטואלית עשירה בתוכן איכותי שמגיעה לתוצאות אורגניות גבוהות בגוגל ועם ביטויים קולעים שמביאים לידים חמים ואיכותיים.

פתרונות מדויקים בזמן אמת

אנו נשארים כל הזמן עם אצבע על הדופק ומבצעים מעקב צמוד אחר התנהגות המשתמשים כדי לייעד את הפתרונות היעילים ביותר ולמטב את אסטרטגיית השיווק על פי נתוני זמן אמת. עם כלי אנאליטיקה מתקדמים, אנו מאפשרים תהליכי קידום אתרי E-Commerce עוצמתיים ויעילים יותר שממטבים את החזר ההשקעה על תקציב השיווק שלך באופן עקבי.

The Best Marketing
Doesn't feel like marketing

- Tom Fishburn -

עבודות לדוגמא

כל מה שכדאי לדעת

בניית קישורים חיצוניים

בניית קישורים חיצוניים לאתר היא סופר הכרחית לצורך קידום בגוגל. להלן רשימת המלצות של עשה ואל תעשה בכל הקשור לבנייה של לינקים חיצוניים...

הטמעת פיקסל פייסבוק באמצעות תג מנג'ר

המדריך המלא של הטמעת פייסבוק פיקסל (מערכת הפרסום של פייסבוק) באמצעות Google Tag Manager, בקלות ובמהירות....

קבל הצעת מחיר